Warsztaty Artystyczne

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy

Centralna Europejska Art LC Fundacja Artystyczna (ceARTlc) wraz z TV Kłodzko i innymi patronami medialnymi, organizuje w dniach od 27 kwietnia 2013 r. do 5 maja 2013 r., WARSZTATY ARTYSTYCZNE w odrestaurowanej i specjalnie przygotowanej na przyjęcie naszych Gości zabytkowej Villi Arizona położonej w zachodniej części centralnego Parku Zdrojowego w Polanicy Zdrój, ul Matuszewskiego 12.

Zapraszamy wszystkich obdarzonych przeróżnymi talentami artystycznymi – poetów, pisarzy, malarzy, rzeźbiarzy, fotografików, etc. – a także ich mecenasów i opiekunów do udziału i zaprezentowania swoich dokonań twórczych i wspólnego spędzenia czasu w zabytkowym 13ha parku pełnym fontann, kwitnących kwiatów i krzewów, w mieście ze wspaniałym mikroklimatem i licznymi leczniczymi źródłami mineralnej wody.

Villa Arizona jest położona w najbardziej słonecznej zachodniej części centralnego Parku Zdrojowego pełnego kwiatowych dywanów, ozdobnych krzewów i drzew lipowych w alejach spacerowych, parę kroków od kolorowych fontann i Parku Szachowego. Bezpośrednio otaczające Villę Arizona są lasy sosnowe i świerkowe z domieszką lipy, buka, modrzewia, brzozy i jarzębu. W koronach drzew śpiewają różne gatunki ptaków, w parku żyją wiewiórki, sarny i jelenie, można podziwiać kwitnące róże oraz tryskające kolorowe fontanny. Czekają na Państwa promocyjne ceny i inne atrakcje.

Ogólna liczba miejsc 48, w tym przepiękne apartamenty i pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe o wysokim standardzie, wyposażone w pełny węzeł sanitarny z natryskiem; w każdym pokoju jest telewizor LED z cyfrową telewizją satelitarną, telefon i Internet. Jest możliwość zamówienia apartamentów i pokoi z balkonami. Nasi Goście mogą korzystać z ogrodu otaczającego willę i z leżaków. Oferujemy strzeżony parking.

Zgłoszenia proszę posyłać na e-mail:

info@makarska-cermak.com 

Do ekspozycji jak i prezentacji artystycznych zapewnione zostały przepiękne pomieszczenia, a także dostęp do Internetu oraz monitorowany parking. Szczegółowe informacje o obiekcie znajdziecie Państwo na stronie www.Villa-Arizona.com.

W programie poza prezentacjami dorobku artystycznego przewidujemy oczywiście zwiedzanie Polanicy i barokowego Kłodzka, artystyczne kolacje w dniu 27 kwietnia i 4 maja 2013 r. i inne atrakcje. Szczegółowy program opracowany zostanie po zgłoszeniu przez uczestników rodzaju prezentacji, ze wskazaniem czasu oraz wymogów dodatkowych (np. aranżacji muzycznej, pomocy audiowizualnej). Jesteśmy otwarci na propozycje.

Dziękując Państwu za przyjęcie naszego zaproszenia prosimy o nadsyłanie zgłoszeń według załączonego formularza w terminie do dnia 20 kwietnia 2013 r. na e-mail: info@makarska-cermak.com

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc hotelowych o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń wraz z dokonanymi wpłatami.

 Koszt pobytu 4 dniowego ( 3 noclegi) wynosi 445 zł*

*Cena netto dla jednej osoby przy rezerwacji pokoju dla dwóch pełnopłatnych osób.

 

Koszt pobytu 10 dniowego ( 9 noclegów) wynosi 1330 zł**

**Cena netto dla jednej osoby przy rezerwacji pokoju dla dwóch pełnopłatnych osób.

Kwotę tę należy wpłacić na rachunek: Konto Spółki ILSE,

nr 46 1090 2327 0000 0001 1374 9915, prowadzony przez Bank Zachodni WBK SA,

Z dopiskiem „Warsztaty Artystyczne”.

 

Dodatkowe informacje o imprezie znajdą Państwo na stronie:

www.makarska-cermak.com w artykule pt. Warsztaty Artystyczne.

 

Za Zarząd Centralnej Europejskiej ART LC Fundacji Artystycznej (ceARTlc)

 

 

/-/ Leokadia Makarska-Cermak

info@makarska-cermak.com

 

Proszę wypełnić „Kartę Zgłoszeniową”, zapewniamy, że poniższe dane wykorzystane zostaną wyłącznie przy promocjach i organizacji Warsztatów Artystycznych CEFA LC.

 

 

 

KARTA ZGŁOSZENIA

Udziału w Warsztatach Artystycznych Centralnej Europejskiej Fundacji Artystycznej: CEFA LC

W dniach 26 kwietnia do 5maja 2013 r. w Villi Arizona w Polanicy- Zdrój, Polska

 

1. Imię i nazwisko

 

2.  Wykonywany zawód ew. miejsce pracy

 

3.  Adres zamieszkania

 

4.

Kontakt

telefon

e-mail

 

5.  Rodzaj prezentacji artystycznej

 

6.  Sposób i czas prezentacji

 

7.  Zgłaszam ew. zapotrzebowanie na…

 

8.   Rodzaj prezentacji artystycznej

 

9.

-        pokój 1 osobowy

-         pokój 2 osobowy

-         pokój 3 osobowy

-         pokój 4 osobowy

-         (proszę podać osoby towarzyszące)

Leokadia /Projekt 2.4.2013